Šv. Pranciškaus ir gyvūnų globos diena

SPALIO 2 DIENA – KVIETIMAS JUMS IR JŪSŲ AUGINTINIUI! Kvietimas į tradicija tapusią Pasaulinės gyvūnų dienos šventę, vyksiančią Panevėžio šv. apašt. Petro  ir Povilo parapijoje! Šventės bendraautoriai – Panevėžio gyvūnų globos draugija.

Visi gyvūnų mylėtojai  ir turėtojai, sekmadienį, spalio 2-ąją dieną, 13 val. 30 min. – nepalikite augintinių namuose.

ŠALIA PARAPIJOS NAMŲ

Bus šventinami gyvūnai (šunys, katės, šeškai, žiurkės, žuvytės, žiurkėnai ir kt.)

Bus organizuojamas konkursas – gražiausio, ištikimiausio, paklusniausio, mieliausio gyvūno rinkimai. Nugalėtojams atiteks puikūs prizai!Įsteigtos trys taurės:
I Taurė – nuo kunigų, už labiausiai patikusį gyvūną.
II Taurė – nuo publikos.
III Taurė – nuo Panevėžio gyvūnų globos draugijos.

Laimėjimo prizą gali lemti gražiausia istorija apie savo augintinio atsiradimą šeimoje. Kiekvieno vaiko, atėjusio su savo augintiniu, laukia staigmenos ir dovanėlės.