Sakramentams užsiregistravusių vaikų bei jaunuolių grupių sąrašai

Vaikų (9–12 m.) grupės, besiruošiančios priimti Atgailos ir Eucharistijos sakramentus. Jaunimo (15–18 m.) grupės, besiruošiančios priimti Sutvirtinimo sakramentą.

SVARBU

• Katechezės (ir vaikams, ir jaunuoliams) prasideda nuo spalio 3 d. Susitikimai vyksta parapijos namuose (Tiškevičiaus g. 16)
  • Jei užpildėte registracijos anketą, bet nerandate savo asmens sąrašuose – atvykite į klebonijos raštinę (Smėlynės g. 10A).
  • Jei norite keisti katechezių laiką – iki spalio 7 d. praneškite Jūsų katechetei (nurodyta žemiau pateiktuose grupių sąrašuose).

Nesuspėjusius užsiregistruoti kviečiame atvykti į klebonijos raštinę (iki spalio 7 d.).

ATGAILOS IR EUCHARISTIJOS SAKRAMENTAMS besiruošiančių vaikų sąrašas:

SUTVIRTINIMO SAKRAMENTUI besiruošiančių jaunuolių sąrašas:

Įrašas paskelbtas temoje Jaunimas, Parapijos naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.