Prasideda vaikų ir paauglių registracija Sutvirtinimo ir Komunijos sakramentams 2019-2020 metams!

Mieli tėveliai/globėjai,

VAIKAI (9–12 m.), norintys priimti Atgailos ir Eucharistijos sakramentus (jeigu reikia – ir Krikštą), turi užsiregistruoti, lankyti pasirengimo sakramentams katechezes ir sekmadienio šv. Mišias.

Jaunimo (15-18 m.) pasirengimo sakramentams (Sutvirtinimo, jeigu reikia – Krikšto ir Pirmosios Šv. Komunijos), turi užsiregistruoti. PARAPINĖS KATECHEZĖS PRASIDĖS nuo 2019 m. rugsėjo 30 d. ir tęsis iki 2020 m. gegužės 29 d. (užsiėmimai vyks 1,5 val. vieną kartą per savaitę).

REGISTRACIJA vyksta (dokumentai priimami) nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. iki rugsėjo 23 d. – pildoma registracijos ANKETA ir kartu su KRIKŠTO pažymėjimo (arba pažymos) kopija pristatoma į klebonijos raštinę:

  1. atneškite į klebonijos raštinę  arba
  2. atsiųskite el. paštu petropoviloparapija@gmail.com (anketą ir Krikšto pažymėjimą (arba pažymą) galima nuskanuoti).