Panevėžio vyskupijos „Motinos maldoje” grupės 5 metų sukaktis

2019 Rugsėjo 13d. 18 val. Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje Šv. Mišios. Malda prasidės adoracija 17 val.  Sekančią dieną, rugsėjo 14 d., vyksime į Šiluvą.

,,Motinos maldoje“  Panevėžio vyskupijoje įsikūrė 2014 m. rugpjūčio 8 d. Šv.apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje. Panevėžio ,,Motinos maldoje“ grupių dvasinis vadovas kunigas Žilvinas Treinys.

Šiandien Panevėžio, Biržų, Kupiškio, Pasvalio, Rokiškio, Utenos, Zarasų dekanatuose maldos grupės vienija 220 narių.

Šių metų rugsėjo 13 ir 14 dienomis minėsime Panevėžio vyskupijoje ,,Motinos maldoje“ įsikūrimo penkerių metų sukaktį.

Kviečiame motinas melstis ne tik už savo vaikus, vaikaičius, bet ir tuos, kuriems reikalinga malda, dvasioje ,,įsisūnyti“ kunigus, pašauktuosius. Tik visiškai pasitikint Viešpačiu, užtariant Švč.  Mergelei Marijai, malda galime keisti pasaulį ir jaunimą.

Panevėžio ,,Motinos maldoje“
grupių koordinatorė