Šv. Rašto skaitymo ir nagrinėjimo grupelė

Grupelė bendraminčių tikinčiųjų, ieškančių asmeninės bendrystės su Kristumi, savo kelio link šventumo, pagalbos tame kelyje, norinčių mylėti Dievą ir žmones Kristaus meile per pažintį su gyvuoju Dievo žodžiu.

Susitikimų tikslas – labiau pažinti Gerąją Naujieną, todėl susitikime visada dalyvauja ir grupelę dvasiškai lydi kunigas. Susitikimų metu skaitome ateinančio sekmadienio Evangeliją, tada tyloje pamąstome apie tai, kaip mane asmeniškai palietė Dievo žodis, o po to kiekvienam yra galimybė, jei norisi pasidalinti savo išgyvenimu apie perskaitytą Evangelijos ištrauką. Kunigas susitikimo metu padeda giliau pažinti Dievo žodį, visus išklauso ir pats pasidalija savo asmenine patirtimi, pakomentuoja išgirstas mintis, atsako į iškilusius klausimus.

Vadovas kun. S. Maksvytis.

Susidomėjusius ir norinčius prisijungti kviečiame kreiptis
telefonu: 8-685 81235 arba e-paštu: maksvytis.s@gmail.com

Užsiėmimų vieta: Panevėžio šv. Petro ir Povilo parapijos namai

Užsiėmimų laikas:
trečiadieniais
19.00 – 20.30

Įrašas paskelbtas temoje Parapijos naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.