Sužadėtinių rengimo santuokai kursai 2020 m.

Sužadėtinių kursai Panevėžio šv. apašt. Petro ir Povilo parapijoje 2020 m

Susitikimas / Data I II III IV V VI VII VII
Vasario mėn. 05 06 12 13 19 20 26 27
Balandžio mėn. 08 09 15 16 22 23 29 30
Birželio mėn. 03 04 10 11 17 18 24 25

Kas ir apie ką?

Pirmas susitikimas. „Kas mums svarbu?” Šiame užsiėmime aptarsime, kurie iš jums svarbių dalykų stiprins jūsų šeimą, o kurie griaus. Mėginsime atrasti, kas yra svarbiausia jums abiem. Santuokoje yra svarbiausia tai, kas jungia sutuoktinius. (Vilmantas Marcinkevičius)

Antrame užsiėmime „Bendravimas ir bendrystė“ susipažinsime su tinkamo ir netinkamo bendravimo įpročiais, mokysimės atpažinti ir įvardyti savo jausmus, kad jūsų bendravimas nevirstų tik buitimi, rutina, bet paragautumėte pilnatviškos būties, atpažintumėte, kad ESATE ir ESATE ne vienas/a. Kad žinotumėte – šalia jūsų yra žmogus, kuris supranta jus ir palaiko. (Vilmantas Marcinkevičius)

Trečiąkart susitikę atpažinsite, o kas gi jūsų laukia, keliaujant „Kartu per permainas“. Sužinosite, kad vienybės labui teks keistis kiekvienam, mokysitės atsirinkti, ko reikia atsisakyti, o ką palikti, kad šeima augtų ir stiprėtų. (Vilmantas Marcinkevičius)

Mes esame lytiški. Koks yra „Krikščioniškas požiūris į lytiškumą“? Lytinį tapatumą vaikai susiformuoja šeimoje, nes vaikas mokosi mėgdžiodamas, kopijuodamas tėvus arba kitus suaugusius. Todėl mūsų sūnus taps vyru, jei matys šeimoje tėtį – vyrą, kartu su mama gebantį išmintingai vadovauti šeimai, ir duktė norės būti moterimi, jei matys šeimoje laimingą mamą. Apie tai – penktajame užsiėmime. (Vilmantas Marcinkevičius)

Kiekvienos šeimos tikslas – susilaukti vaikų, todėl susitikime diskutuosime tema „Vaisingumo pažinimas. Gyvenimas iki gimimo“. (Vilmantas Marcinkevičius)

Kodėl mes tuokiamės Bažnyčioje? Kokią vietą mano gyvenime užima Dievas? Tai šeštasis užsiėmimas „Dievas ir Bažnyčia“. (kun. Simas Maksvytis)

Dar vienas susitikimas bus apie tai, kaip mes ginčijamės ir sprendžiame konfliktus „Atleisti ir švęsti“. Jame mokysitės, kaip baigti konfliktą, kad širdyje nenešiotumėte nuoskaudų ir nepasiduotumėte apmaudui. (vysk. Jonas Kauneckas)

Ir užbaigsime Santuokinės priesaikos nagrinėjimu, kad giliau suvoktume, ką ji mums reiškia. Tema taip ir vadinama –„Priesaika“. (kun. Romualdas Zdanys)

Registracija

Dėl registracijos ir išsamios informacijos kreiptis į kun. Romualdą
tel. 8 686 38077 arba el. paštu: zdanysromualdas@gmail.com

Užsiėmimai vyks:

Panevėžio šv. apašt. Petro ir Povilo parapijos namuose, Tiškevičiaus g. 16, Panevėžys

parapijos namai


Plačiau apie Santuokos sakramentą

Įrašas paskelbtas temoje Parapijos naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.