Registracija Sutvirtinimo ir Komunijos sakramentams 2020-2021 metams!

Mieli tėveliai/globėjai,

VAIKAI (9–12 m.), norintys priimti Atgailos ir Eucharistijos sakramentus (jeigu reikia – ir Krikštą), turi užsiregistruoti, lankyti pasirengimo sakramentams katechezes ir sekmadienio šv. Mišias.

Jaunimo (15-18 m.) pasirengimo sakramentams (Sutvirtinimo, jeigu reikia – Krikšto ir Pirmosios Šv. Komunijos), turi užsiregistruoti. PARAPINĖS KATECHEZĖS PRASIDĖS nuo 2020 m. spalio 5 d. ir tęsis iki 2020 m. gegužės 28 d. (užsiėmimai vyks 1,5 val. vieną kartą per savaitę).

REGISTRACIJA vyksta (dokumentai priimami) nuo 2020 m. rugsėjo 7 d. iki spalio 1 d.. – pildoma registracijos ANKETA ir kartu su KRIKŠTO pažymėjimo (arba pažymos) kopija pristatoma į klebonijos raštinę:

  1. atneškite į klebonijos raštinę  arba
  2. atsiųskite el. paštu petropoviloparapija@gmail.com (anketą ir Krikšto pažymėjimą (arba pažymą) galima nuskanuoti).

Registracija galima iki spalio 1 d. Grupių sąrašai bus skelbiami 2020 spalio 2 d. (penktadienį) 


Įrašas paskelbtas temoje Eucharistija, Parapijos naujienos, Sakramentai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.