Parapijos namuose – jauki erdvė jaunimui

Penktadienio vakarą jaunais balsais suskambo Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios parapijos namai – vyko iškilmingas naujos erdvės atidarymas.

Jaunimo laisvalaikiui puikiai pritaikytos patalpos įrengtos skliautiniame Parapijos namų rūsyje. Jų įrengimui 20 tūkst. eurų skyrė miesto Savivaldybė, dar daugiau kaip 10 tūkst. eurų pridėta parapijos pinigų.
Porą valandų trukusiose atidarymo iškilmėse jaunimas, vaikai, jų tėvai, dvasininkai bendravo, klausė muzikos, aptarė būsimos veiklos gaires.
Kaip teigia Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios klebonas Romualdas Zdanys, erdvė skirta jaunimo užimtumui, jo laisvalaikiui.  Kiekvienos dieną po pamokų čia atėję jauni žmonės galės leisti laiką – kas klausytis muzikos, žaisti stalo žaidimus, pažiūrėti filmus, atsigerti arbatos, pabendrauti.
„Bažnyčia nesiekia nei primesti savo požiūrio, nei pasiekti kokios nors naudos – čia yra tiesiog erdvė jaunimo laisvalaikiui“, – „Sekundei“ teigė klebonas.
Daugiausia užsiėmimų bus penktadieniais – vyks susitikimai su parapijos kunigais, įdomiais žmonėmis. O kiekvieną paskutinį mėnesio penktadienį vakarienę susirinkusiesiems pažadėjo ruošti klebonas R. Zdanys.
Jis ir jaunimo erdvės atidarymo iškilmėse vaišino savo pagamintais makaronais su tuno padažu bei gardžiu desertu.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „sekunde logo“ A.Švelnos ir M. Blinstrubytės nuotr.