Kviečiame į SINODO susitikimus

KVIEČIAME Į SINODINIO KELIO SUSITIKIMUS SU IR APIE BAŽNYČIĄ

Susitikimų metu, po trumpos maldos, bus pristatoma tos dienos tema. Po temos pristatymo vyks diskusija, kurios metu kiekvienas dalyvis galės pasidalinti įžvalgomis, pasiūlymais.

Dalyvaudami šiame Sinodiniame kelyje ne tik įsitrauksim į visuotinį Bažnyčios gyvenimą, bet taip pat puikiai pasiruošim Šv. Velykoms, pagilindami savo dvasinį gyvenimą.

Šešios temos, šeši susitikimai ir aptarimai grupelėse Bažnyčiai yra labai svarbūs. Sinodiniai susitikimai prasidės nuo pirmo Gavėnios sekmadienio kovo 6 d. ir tęsis iki šv. Velykų.

Kviečiame užrašyti savo vardą ir telefono numerį, nurodant Jums tinkamą laiką susitikimams, arba užsiregistruoti paskambinus į parapijos raštinę telefonu 8 – 602 86232, taip pat galit susisiekti petropoviloparapija@gmail.com

Susitikimų laikai nuo kovo 7 d. Parapijos namuose:

I  – 18.45 val. kunigas Egidijus Tubelis
II – 10.00 val. kunigas Žilvinas Treinys