Kviečiame į ALFA kursą

Kviečiame jus į Alfa kursą suaugusiems.

Kas tai yra? Tai yra evangelizacinis (tikėjimo atnaujinimo ir pagilinimo) kursas tikintiems (ir netikintiems) žmonėms. Jis skirtas žmonėms, norintiems pagilinti tikėjimo žinias (gautas Pirmosios Komunijos pamokėlių metu, besiruošiant Sutvirtinimo ar Santuokos sakramentams gautas ar asmeniškai atrastas), iškelti ir pabandyti atsakyti į iki šiol slegiančius ir neatsakytus klausimus apie Dievą, tikėjimą, Bažnyčią, kančios ir blogio problemą. Kviečiame ir žmones, turinčius įsiskaudinimų, priekaištų Bažnyčios atžvilgiu ir norinčius juos panagrinėti, išgirsti bei aptarti. Netikintiems žmonėms galbūt tai bus proga pabandyti pasitikrinti išankstinių netikėjimo nuostatų teisingumą ar atrasti grožį bei išmintį, pabandant pabūti arčiau Bažnyčios. Ieškantiems kažko ypatingo, galbūt tai bus proga atrasti sau neįsisąmonintų atsakymų, nuostabių įžvalgų bei prisiliesti prie Dievo pažinimo išsamiau, giliau, plačiau.

Visus susidomėjusius šiuo kursu, maloniai kviečiame ir lauksime jūsų Panevėžio šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios („raudonos“) parapijos namuose (Tiškevičiaus g. 16) šių metų sausio 17 d., antradienį, 19 val.

  • Susitikimų preliminari trukmė – 1,5 val.
  • Alfa kurso susitikimai minėtu adresu vyks kiekvieną antradienį 19 val.
  • Iš viso įvyks 10 susitikimų (vienas iš susitikimų, kovo 18-19 dd. – savaitgalio išvyka „Šv. Dvasios savaitgalis“).
  • Pageidaujamas dalyvių amžius nuo 18 iki 65 m. imtinai. Alfa kurso susitikimai – nemokami! Labai jūsų lauksime.

Atraskite savo tikėjimą naujai!!!

REGISTRACIJA:
Registruotis kviečiame visus,
kurie dar niekada nedalyvavo Alfa kursuose

telefonu 8 636 47553
el. paštu: zilvinastreinys71@gmail.com

kun. Žilvinas


Įrašas paskelbtas temoje Parapijos naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.