Atsinaujinimo diena Panevėžyje

“Atsinaujinimo dienos yra skirtos aktualiems klausimams mūsų dienų Bažnyčiai ir visuomenei, drauge ieškant atsakymų į šiuolaikinio gyvenimo iššūkius. Jos prisideda prie visuomenės krikščioniško ugdymo bei bendražmogiškų vertybių, sąmoningo bendruomeniškumo ir įsipareigojusios savanorystės puoselėjimo. Atsinaujinimo dienos tarnauja Katalikų Bažnyčios Lietuvoje atsinaujinimui būdamos gyvo tikėjimo ir krikščionių vienybės ženklu bei sujungdamos skirtingų kartų ir patirties žmones“ (paimta iš Katalikų bendruomenė Gyvieji Akmenys).

Spalio mėnesį popiežius Pranciškus paskelbė misijų mėnesiu. Tai įgaliojimas, kuris mus tiesiogiai liečia: aš visuomet esu misija; tu visuomet esi misija; kiekvienas pakrikštytasis ir pakrikštytoji yra misija. Kuris myli, leidžiasi į kelią, yra raginamas išeiti iš savo ribotumo, yra traukiamas ir traukia, dovanoja save kitam ir užmezga gyvybę teikiančius santykius. Nė vienas nėra nenaudingas ar nesvarbus Dievo meilei. Kiekvienas iš mūsų esame misija pasaulyje, nes esame Dievo meilės vaisius.

SPALIO 5 D. ATSINAUJINIMO DIENA “PAKRIKŠTYTI IR SIUNČIAMI”. Atnaujinkime pasiryžimą skelbti Gerąją Naujieną savo “afrikose“…

Įrašas paskelbtas temoje Parapijos naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.