Tituliniai bažnyčios atlaidai 2023

Tituliniai atlaidai mūsų bažnyčioje:

➡️ Birželio 29 d. (ketvirtadienį) šv. Mišios 12:00
➡️ Liepos 1 d. (šeštadienį) po vakaro 18:00 šv. Mišių šlovinimo vakaras su parapijos Gospel choru.
➡️ Liepos 2 d. (sekmadienis) šv. Mišios 7:30 / 9:00 / 10:30 / 12:00 / 18:00. Švečiuose kunigai iš Italijos ir Lietuvos.
12:00 val. Iškilminga atlaidų procesija. Po šv. Mišių šventinė agapė.

„Šventieji apaštalai Petras ir Paulius dvi ryškiausios ankstyvosios Bažnyčios figūros. Jie gerbiami tą pačią dieną pagal seną Bažnyčios tradiciją, kadangi abu mirė kankinio mirtimi Romoje Nerono persekiojimų metu, apie 64 m. po Kr. Šv. Paulius – išsilavinęs diasporos žydas, ir šv. Petras – paprastas žvejys iš Galilėjos.

Birželio 29 d. aplankius katedrą arba mažosios bazilikos titulą turinčią bažnyčią ir pamaldžiai sukalbėjus „Tėve mūsų“ maldą bei Tikėjimo išpažinimą (EI, conc. 33) įprastomis sąlygomis pelnomi visuotiniai atlaidai.” (Šaltinis www.katalikai.lt)

Įrašas paskelbtas temoje Parapijos naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.