Proda – Kaip gerai, kad tu gimei

KAIP GERAI, KAD TU GIMEI Kai neplanuotai pastoji, gali pasirodyti, kad griūva pasaulis… Apima jausmų sumaištis: baimė, panika, pyktis, gėda, kaltė… Atrodo, esi viena, vieniša, ir niekas negali Tavęs suprasti ar Tau padėti. Parodos „Kaip gerai, kad tu gimei“ herojės irgi taip jautėsi. Dabar jos su Tavimi dalijasi savo patirtimi, kad paskleistų žinią: verta išdrįsti pasakyti „Taip!“ motinystei. Fotografijų parodą „Kaip gerai, kad tu gimei” šiuo metu galima apžiūrėti šv. apašt. Petro ir Povilo bažnyčioje, Panevėžyje. Gegužės 8-22 dienomis. Esant krizinėje situacijoje pagalbą galima gauti mūsų centre, Krizinio nėštumo centre.

 

Straipsnis ir nuotraukos Panevėžio vyskupijos Šeimos centroĮrašas paskelbtas temoje Parapijos naujienos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.