Registracija Sutvirtinimo ir Komunijos sakramentams 2020-2021 metams!

Mieli tėveliai/globėjai,

VAIKAI (9–12 m.), norintys priimti Atgailos ir Eucharistijos sakramentus (jeigu reikia – ir Krikštą), turi užsiregistruoti, lankyti pasirengimo sakramentams katechezes ir sekmadienio šv. Mišias.

Jaunimo (15-18 m.) pasirengimo sakramentams (Sutvirtinimo, jeigu reikia – Krikšto ir Pirmosios Šv. Komunijos), turi užsiregistruoti. PARAPINĖS KATECHEZĖS PRASIDĖS nuo 2020 m. spalio 5 d. ir tęsis iki 2020 m. gegužės 28 d. (užsiėmimai vyks 1,5 val. vieną kartą per savaitę).

REGISTRACIJA vyksta (dokumentai priimami) nuo 2020 m. rugsėjo 7 d. iki rugsėjo 23 d. – pildoma registracijos ANKETA ir kartu su KRIKŠTO pažymėjimo (arba pažymos) kopija pristatoma į klebonijos raštinę:

1. atneškite į klebonijos raštinę  arba
  2. atsiųskite el. paštu petropoviloparapija@gmail.com (anketą ir Krikšto pažymėjimą (arba pažymą) galima nuskanuoti).
Paskelbta temoje Parapijos naujienos, Sakramentai | Komentarai įrašui Registracija Sutvirtinimo ir Komunijos sakramentams 2020-2021 metams! yra išjungti

Šv. apaštalai Petras ir Povilas. Tituliniai bažnyčios atlaidai

Šv. apaštalai PETRAS ir POVILAS

Tituliniai bažnyčios atlaidai
2020 birželio 28 d. (sekmadienis) 12:00

Atlaidams vadovaus karo kapelionas kun. Mindaugas Sabonis

Po iškilmingos sumos bus einama procesija bažnyčioje. Pasibaigus procesijai visi kviečiami į šventišką AGAPĘ bažnyčios šventoriuje.

Šv. mišios mūsų bažnyčioje:
7:30     9:00     10:30     12:00     18:00

Petro Povilo atlaidai. Plakatas
Paskelbta temoje Parapijos naujienos | Komentarai įrašui Šv. apaštalai Petras ir Povilas. Tituliniai bažnyčios atlaidai yra išjungti

Šv. Jonas Krikštytojas

2020 birželio 24 d. Bažnyčioje minimas  Šv. Jonas Krikštytojas.

Šv. Mišių tvarka mūsų bažnyčioje:
7:30   8:00   12:00   18:00

Paskelbta temoje Parapijos naujienos | Komentarai įrašui Šv. Jonas Krikštytojas yra išjungti

Vasaros stovykla vaikams parapijos namuose

Dienos stovykla 6-12 m. vaikams

2020 m. liepos 13-17 d.

Dienos stovykla kviečia vaikus linksmų draugų ir vadovų būryje įdomiai ir turiningai praleisti laiką . Čia vaikai galės išbandyti įvairias menines veiklas ir atskleisti savo talentus, kartu žais, sportuos, rungtyniaus, vaidins, pažins bažnyčią ir melsis.

TRUKMĖ: 5 dienos Nuo 9 iki 13 val., penktadienį nuo 9 iki 20 val.
(vaiku
čius galima atvesti nuo 8 val.)

KAINA: 20€ (Į stovyklos kainą įskaičiuota: maitinimas – priešpiečiai, priemonės veiklai.)

VIETA: Šv. apaštalų Petro ir Povilo parapijos namai, Tiškevičiaus g. 16

REGISTRACIJA iki liepos 10 d. klebonijos raštinėje, tel. 8 602 86232

Paskutinę stovyklos dieną, penktadienį, stovyklos programa tęsis iki 20 val. Visus stovykloje dalyvaujančių vaikučių tėvelius kviečiame į stovyklos užbaigimo Šv. Mišias 18.00 val., o po jų į stovyklos užbaigimo šventę – vaišes ir programą šalia parapijos namų.

Paskelbta temoje Jaunimas, Parapijos naujienos | Komentarai įrašui Vasaros stovykla vaikams parapijos namuose yra išjungti

Birželinės pamaldos

Birželinės pamaldos Švč. Jėzaus Širdies garbei

Birželio mėnuo skiriamas Švč. Jėzaus Širdies garbinimui. Šį mėnesį, penktadienį po Devintinių, minima Švč. Jėzaus Širdies iškilmė, taip pat kasdien atliekamos šiam tikslui skirtos pamaldos.

Pamaldas atliekamos po Šv. Mišių. Giedama arba kalbama Švč. Jėzaus Širdies litanija (LM, 255), kalbamas Žmonijos pasiaukojimo aktas (LM, 258), pabaigoje giedama „Iš šios žemelės“ (LM, 588) ar kuri kita panašaus turinio giesmė.

Paskelbta temoje Parapijos naujienos | Komentarai įrašui Birželinės pamaldos yra išjungti